"Gewoon wa spele" wint ons 10de nachttornooi !
Het laatste weekend van december .... dan weet ieder minivoetballer uit Assenede en omstreken dat Assenede 09 haar nachttornooi organiseert.
En deze editie mochten we enkele nieuwe ploegen verwelkomen die het tornooi toch naar een hoger niveau tilden.
Natuurlijk kan er maar 1 winnaar zijn en die tornooiwinst was weggelegd voor de ploeg "Gewoon wa spèle" (= beloften van KRC Gent-Zeehaven).
Een terechte winnaar al was verliezend finalist "Zenit 't Zolenwerk" (= spelers van o.a. VC Boekhoute) een méér dan waardige tegenstander.
In de poulefase stonden beide ploegen al tegenover elkaar en won "Gewoon wa spèle" toen met 7-5. En in de faire finale deden ze hun kunstje over want daarin werd het 7-4.
Dank aan alle ploegen voor hun deelname en ook aan alle medewerkers voor hun hulp.
Maar uiteraard ook onze dank aan Brouwerij Van Steenbergen uit Ertvelde voor het schenken van de vele 75cl flessen BIER ! En ook aan Geert voor het beschikbaar stellen van zijn cafetaria.
Het eindklassement ziet er als volgt uit :
1. GEWOON WA SPELE
2. Zenit 't Zolenwerk
3. Als ik u pak eet ik je op
4. FC Boemstjakkelak
5. FC Vlam
6. De Famille
7. Frituur Bientje
8. Bora Bora
9. SIOS Group
10. Jabulanis
Plaatsingswedstrijden :
1 & 2 Gewoon wa spèle - Zenit 't Zolenwerk 7 - 8
3 & 4 FC Boemstjakkelak - Als ik u pak eet ik je op 4 - 7
5 & 6 De Famille - FC Vlam 2 - 5
7 & 8 Bora Bora - Frituur Bientje 6 - 8
9 & 10 The Jabulanis - SIOS Group 3 - 8
Kruisingswedstrijden :
De Famille - Bora Bora 5 - 5 (3-1)
Frituur Bientje - FC Vlam 2 - 4
Gewoon wa spèle - FC Boemstjakkelak 5 - 3
Zenit 't Zolenwerk - Als ik u pak eet ik je op 8 - 3
Eindstand Reeks A :
1. Gewoon wa spèle 12 ptn
2. Zenit 't Zolenwerk 9 ptn
3. De Famille 6 ptn
4. Frituur Bientje 3 ptn
5. Jabulanis 0 ptn
Eindstand Reeks B :
1. Als ik u pak eet ik je op 8 ptn (+7)
2. FC Boemstjakkelak 8 ptn (+6)
3. FC Vlam 6 ptn
4. Bora Bora 5 ptn
5. SIOS Group 0 ptn
En deze editie mochten we enkele nieuwe ploegen verwelkomen die het tornooi toch naar een hoger niveau tilden.
Natuurlijk kan er maar 1 winnaar zijn en die tornooiwinst was weggelegd voor de ploeg "Gewoon wa spèle" (= beloften van KRC Gent-Zeehaven).
Een terechte winnaar al was verliezend finalist "Zenit 't Zolenwerk" (= spelers van o.a. VC Boekhoute) een méér dan waardige tegenstander.
In de poulefase stonden beide ploegen al tegenover elkaar en won "Gewoon wa spèle" toen met 7-5. En in de faire finale deden ze hun kunstje over want daarin werd het 7-4.
Dank aan alle ploegen voor hun deelname en ook aan alle medewerkers voor hun hulp.
Maar uiteraard ook onze dank aan Brouwerij Van Steenbergen uit Ertvelde voor het schenken van de vele 75cl flessen BIER ! En ook aan Geert voor het beschikbaar stellen van zijn cafetaria.
Het eindklassement ziet er als volgt uit :
1. GEWOON WA SPELE
2. Zenit 't Zolenwerk
3. Als ik u pak eet ik je op
4. FC Boemstjakkelak
5. FC Vlam
6. De Famille
7. Frituur Bientje
8. Bora Bora
9. SIOS Group
10. Jabulanis
Plaatsingswedstrijden :
1 & 2 Gewoon wa spèle - Zenit 't Zolenwerk 7 - 8
3 & 4 FC Boemstjakkelak - Als ik u pak eet ik je op 4 - 7
5 & 6 De Famille - FC Vlam 2 - 5
7 & 8 Bora Bora - Frituur Bientje 6 - 8
9 & 10 The Jabulanis - SIOS Group 3 - 8
Kruisingswedstrijden :
De Famille - Bora Bora 5 - 5 (3-1)
Frituur Bientje - FC Vlam 2 - 4
Gewoon wa spèle - FC Boemstjakkelak 5 - 3
Zenit 't Zolenwerk - Als ik u pak eet ik je op 8 - 3
Eindstand Reeks A :
1. Gewoon wa spèle 12 ptn
2. Zenit 't Zolenwerk 9 ptn
3. De Famille 6 ptn
4. Frituur Bientje 3 ptn
5. Jabulanis 0 ptn
Eindstand Reeks B :
1. Als ik u pak eet ik je op 8 ptn (+7)
2. FC Boemstjakkelak 8 ptn (+6)
3. FC Vlam 6 ptn
4. Bora Bora 5 ptn
5. SIOS Group 0 ptn
10de NACHTTORNOOI 2017 => Schrijf nu in !
Beste minivoetballiefhebber,
Met plezier nodigen wij jullie uit op onze "10de Nacht van het minivoetbal" die zal doorgaan in de sporthal aan de Leegstraat te Assenede op zaterdag 30 december 2017.
Naargelang het aantal inschrijvingen zal het tornooi met 12 of 14 ploegen gespeeld worden. De wedstrijden (4 tegen 4) zullen doorgaan vanaf 16.00u en rond 22.00u zal de finale plaatsvinden. Om 23.00 u tenslotte volgt de prijsuitreiking.
Deelnemen ? Bel of stuur vóór 17 december 2017 een mailtje of sms naar :
De Wannemacker Günther 0474/56.56.67 [email protected]
Joeri Dullaert 0495/56.13.51 [email protected]
Geef dan minstens volgende info door :
* Naam van de ploeg
* Verantwoordelijke van de ploeg
* Adres
* Gsm-nummer
* Kleur uitrusting
Wees er snel bij, de plaatsjes zijn beperkt!
Het inschrijvingsgeld bedraagt 50 euro en kan gestort worden op het rekeningnummer 850-0827115-91 en dit vóór 17 december 2017.
Met sportieve groeten
Beste minivoetballiefhebber,
Met plezier nodigen wij jullie uit op onze "10de Nacht van het minivoetbal" die zal doorgaan in de sporthal aan de Leegstraat te Assenede op zaterdag 30 december 2017.
Naargelang het aantal inschrijvingen zal het tornooi met 12 of 14 ploegen gespeeld worden. De wedstrijden (4 tegen 4) zullen doorgaan vanaf 16.00u en rond 22.00u zal de finale plaatsvinden. Om 23.00 u tenslotte volgt de prijsuitreiking.
Deelnemen ? Bel of stuur vóór 17 december 2017 een mailtje of sms naar :
De Wannemacker Günther 0474/56.56.67 [email protected]
Joeri Dullaert 0495/56.13.51 [email protected]
Geef dan minstens volgende info door :
* Naam van de ploeg
* Verantwoordelijke van de ploeg
* Adres
* Gsm-nummer
* Kleur uitrusting
Wees er snel bij, de plaatsjes zijn beperkt!
Het inschrijvingsgeld bedraagt 50 euro en kan gestort worden op het rekeningnummer 850-0827115-91 en dit vóór 17 december 2017.
Met sportieve groeten